دانلود کتاب لاتین هیدرولیک سیالات هودگز | فایلستان اورجینال *Moqiseh*

Share

» :: دانلود کتاب لاتین هیدرولیک سیالات هودگز

دانلود کتاب لاتین هیدرولیک سیالات هودگز

کتاب لاتین هیدرولیک سیالات هودگز یک نسخه اصلاح شده از نشریه زبان اصلی نروژی است که در سال 1994 منتشر شده است. امروزه هیدرولیک بخش مهمی از علوم مهندسی مدرن است. از زمان استفاده اولیه از آب به عنوان یک رسانه هیدرولیک در مطبوعات یوسف برما در سال 1795، پیشرفت های تکنولوژیکی زیادی صورت گرفته است.

هیدرولیک

علیرغم تعداد قابل توجهی از نشریات مربوط به هیدرولیک، اکثریت قریب به طور عمده با اجزای مکانیکی و طراحی سیستم مرتبط هستند. تعداد بسیار کمی بیش از یک فصل یا بیشتر به مایعات کاربردی اختصاص می دهند که بعد از آن رسانه های انرژی هستند. بنابراین در صفحات کتاب لاتین هیدرولیک سیالات هودگز توسعه مایعات هیدرولیکی مدرن را بررسی می کنیم و در مورد خواص فیزیکی و شیمیایی آن‌ها صحبت می کنیم.

هیدرولیک سیالات

بررسی توسعه مایعات هیدرولیکی مدرن کاربرد و انتخاب مایعات هیدرولیک را از طریق بررسی خواص فیزیکی و شیمیایی آنها در رابطه با نیازهای عملیاتی مورد بحث قرار می دهد.

هیدرولیک سیالات یک مرور کلی را ارائه می دهد که هر دو دانش آموز و متخصص درگیر با هیدرولیک، چه در مورد اجزای مکانیکی یا طراحی سیستم، و چه در انتخاب و نگهداری مایعات، دوباره و دوباره به آن اشاره می کنند، زیرا اطلاعات مربوطه را در مورد تمام مایعات هیدرولیکی در این کتاب لاتین هیدرولیک سیالات هودگز می‌توان یافت.

مشخصات کتاب

نام کتاب: هیدرولیک سیالات

نام لاتین محصول: Hydraulic Fluids Peter Hodges ARBcrete

ویرایش:

سال چاپ:1996      

تعداد صفحات:186

نویسندگان: هودگز(Hodges)

حجم فایل:7.43 مگابایت

معرفی کوتاه محصول: بررسی توسعه مایعات هیدرولیکی مدرن کاربرد و انتخاب مایعات هیدرولیک را از طریق بررسی خواص فیزیکی و شیمیایی آن‌ها مورد بحث قرار می دهد.

کلمات کلیدی: دانلود,کتاب,لاتین,هیدرولیک,سیالات,هودگز,pdf,هیدرولیک سیالات,هیدرولیک سیالات هودگز, هیدرولیک و سیالات,دانلود کتاب هیدرولیک سیالات,مکانیک سیالات هیدرولیک,هيدروليك و سيالات

 

با خرید این محصول، فایل زیپ شده (ZIP) کتاب لاتین هیدرولیک سیالات هودگز در دسترس شما محقق گرامی قرار خواهد گرفت.

 

مجموعه اِی آر بی کریت در کنار مشاور تخصصی بتنملاتافزودنی های شیمیایی بتن و ملات و مواد شیمیایی ساختمان، به عنوان یکی از تخصصی ترین مشاوران بتن، به مشاوره بتن پیمانکاران ابنیه و سازه های بتنی مانند سد و پل و … می پردازد. همچنین این مجموعه در راستای خط مشی حرفه ای خود به مشاور بتن و ملات در کارخانه های بتن آماده، قطعات بتنی آماده پیش ساخته، سنگ های مصنوعی، بلوک های سیمانی و قطعات بتنی دکوراتیو تبدیل شده است.

 

انتشار کتاب‌های تخصصی زبان اصلی و جزوه‌های فنی نایاب رشته عمران از دیگر فعالیت‌های این مجموعه علمی-مشاوره‌ای می‌باشد، تا مهندسین، محققین و دانشجویان بتوانند به طور منسجم به این مجموعه دسترسی داشته باشند .

 

آماده سازی توسط مجموعه ای آر بی کریت

خرید و دانلود محصول

1397/04/25
دانلود , کتاب , لاتین , هیدرولیک , سیالات , هودگز , pdf , هیدرولیک سیالات , هیدرولیک هودگز , هیدرولیک و سیالات , کتاب هیدرولیک سیالات , مکانیک سیالات هیدرولیک